"Naše šumavské speciality připravujeme přímo před Vámi."

Kvalita a čerstvost

Zakládáme si na kvalitě a čerstvosti všech surovin a naši dodavatelé jsou ověřeni dlouholetou spoluprací. Vytříbenou pestrost chutí vždy poctivě hlídá a připravuje náš kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Marcela Ondera.

Dvě tváře

Hotelová restaurace má během celého dne dvě tváře. V obědový čas zde panuje samoobslužný provoz formou typicky horského bufetu, který s oblibou využívají krom hotelových hostů i výletníci. Naši kuchaři Vám připraví jídlo přímo před očima a Vašim největším zdržením bude výběr jídla z naší široké nabídky. Svůj oběd budete mít připravený dříve než se usadíte. Nabízíme vždy minimálně dvanáct hlavních jídel z české kuchyně včetně lehčích pokrmů pro vegetariány i milovníky sladkých jídel.

Polévka je grunt

Polévka je grunt, a to platí na Šumavě obzvlášť. Proto máme vždy připravený výběr poctivých polévek, kterým kraluje náš vyhlášený hovězí vývar.

Šumavská atmosféra

Ve večerní nabídce naleznete klasické a moderní pojetí české kuchyně. Večer se provoz restaurace zklidní a nabídne tak výjimečnou atmosféru. Po aktivním dni si můžete vychutnat večeři při svíčkách a vybrat si svůj pokrm z našeho menu. Nechybí ani široký výběr vín převážně z českých a moravských vinic, točené plzeňské pivo nebo naše lokální pramenitá voda Ranklovka.

Ráno

Obzvláště na horách platí, že pořádná snídaně je základem rozjezdu každého dne. Na snídaně u nás budete rádi vzpomínat. Vybíráme to nejlepší od lokálních dodavatelů počínaje pečivem, přes uzeniny až po sezónní čerstvé ovoce a zeleninu. K naší výborné kávě, která vždy provoní celou restauraci, si můžete dát domácí moučník nebo zdravou snídani v podobě pestré nabídky cereálií a zdravé výživy.

+420 388 435 044

recepce@hotelrankl.cz

Hotel Rankl

Hotel Rankl
Jakšovi - Rankl s.r.o.
Horská Kvilda 18
CZ - 384 93 Kvilda
IČO: 07579101
DIČ: CZ07579101

Telefon: +420 388 435 044
E-mail: recepce@hotelrankl.cz

Napište nám

 Captcha

Newsletter

 Captcha

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti Jakšovi - Rankl spol. s r.o.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE.