Aktuality

Chceme, abyste se u nás cítili co nejlépe, proto pro Vás stále připravujeme atraktivní program plný gastronomických zážitků. Zpestřete si Váš pobyt na hotelu Rankl návštěvou některé z našich akcí.

Letní víkendové grilování - každá sobota

Letní grilování na Ranklu bude probíhat každou sobotu v podvečer. Naši kuchaři pro Vás připravili vyletněné menu s výběrem kvalitních lokálních mas a zeleniny. Za příznivého počasí bude nachystaný i ohýnek na opékání špekáčků pro děti. Přijďte si pohladit smysly zdravým čerstvým vzduchem, panoramatickým výhledem na Šumavu a vůní i chutí grilovaných specialit.

Na gril máme připravené masové speciality:

 

  • Hovězí hrudí
  • Loupaná plec
  • Pupek
  • Hovězí krk
  • Hovězí bůček
  • Vepřové sekreto
  • Kachní prso
  • Kuřecí křidélka
  • Filet ze sivena

 

Jako přílohy lehký bramborový salát, zeleninové saláty nebo pečivo.

Na ohýnek jsou nachystané špekáčky.

Zvěřinový víkend 11.-13. 10. 2019

Lesy na Šumavě jsou bohaté nejenom na houby a lesní ovoce, ale i zvěř. Zvěřinové maso má jemnou strukturu, osobitou chuť a vůni a je v porovnání s masem z domácích chovů jedinečné na vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuků. Říjnový víkend se ponese v duchu zvěřinových specialit.

Svatomartinské hody 8.-10.11. 2019

K oslavám svátku sv.Martina, kdy se loučíme s podzimem a vítáme zimu, neodmyslitelně patří svatomartinská husa a mladé víno. K oslavám tohoto svátku pro Vás připravíme tradiční pokrmy a také výhodný pobytový balíček spojený s vícechodovou večeří.

Zabijačkové hody 20.-22.3. 2020

První jarní víkend pro Vás připravujeme tradiční zabijačkové hody. Sněhové polštáře, které jsou na Kvildě i během brzkého jara, umocní atmosféru tohoto společného setkání spojeného s českou tradicí.

Dárkový poukaz - Aktuality a novinky - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem na pobyt v Hotelu Rankl. Darujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě s originálním vzkazem či oslovením.

Pro objednání dárkového poukazu kontaktujte hotelovou recepci.

+420 388 435 044

recepce@hotelrankl.cz

Hotel Rankl

Hotel Rankl
Jakšovi - Rankl s.r.o.
Horská Kvilda 18
CZ - 384 93 Kvilda
IČO: 07579101
DIČ: CZ07579101

Telefon: +420 388 435 044
E-mail: recepce@hotelrankl.cz

Napište nám

 Captcha

Newsletter

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti Jakšovi - Rankl spol. s r.o.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE.