"Šumava, místo pro Váš aktivní odpočinek"

Nová půjčovna horských elektrokol a běžek přímo v hotelu Rankl - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Nová půjčovna horských elektrokol a běžek přímo v hotelu Rankl

Přijeli jste do našeho hotelu bez výbavy a přitom máte chuť podniknout výlet do okolí? Hotelovým hostům nabízíme k zapůjčení v zimních měsících vybavení na běžky značky Salomon a v letních měsících nejnovější horská elektrokola značky Trek.
Pro ty nejmenší cestovatele máme v nabídce špičkový sportovní kočárek Thule Chariot.

Půjčovné elektrokola na den již od 590 Kč.

Půjčovné běžek na den již od 150 Kč.

Sauna - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

V hotelu je k dispozici finská sauna s kapacitou 8 osob, která je přístupná hotelovým hostům. Saunu je nutné si zarezervovat nejméně den předem.

Cena 800 Kč pro 4 osoby na 1,5 hod, včetně zapůjčení osušek a prostěradel.

Masáže - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Odpočiňtě si po aktivním dni na Šumavě a dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci. Využijte širokou nabídku procedur a masáží, díky kterým načerpáte novou energii. Dopřejte si zasloužený relax.

Cena 900 Kč za 60 min masáže dle Vašho výběru.

Salonek - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Typicky šumavský salonek s nepřehlédnutelnými kachlovými kamny, která jsou v zimních měsících vždy roztopena, nabízí ideální zázemí pro skupinové akce, ale i rodinnou partičku karet nebo sledování důležitého sportovního přenosu na velkoplošné televizi.

Dětský koutek - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Na horách je počasí nevyzpytatelné a nemáte-li v záloze návštěvu nedalekého aqua parku nebo jednoho z návštěvnických center národního parku, přijde vhod dětský koutek se základní výbavou hraček a knížek.

Dětské hřiště - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Myslíme i na naše nejmenší návštěvníky. Dětské hřiště funguje v letních i zimních měsících a ocení ho díky své přehledné poloze jistě i rodiče. V odpočinkové zóně u dětského hřiště je dostupné WIFI připojení a rádi Vás zde i obsloužíme.

Letní terasa - Relaxace a vyžití - Hotel Rankl - Horská Kvilda - 1075 m n m. - Šumava

Pokud dáváte během aktivního dne přednost posezení na čerstvém horském vzduchu pod širým nebem a výhledem na šumavské vrcholy, určitě navštivte naši letní terasu s obsluhou. Na pečlivě upravovaném trávníku se můžete slunit nebo odpočívat na pohodlných dřevěných lehátkách nebo si jen tak rozbalit deku a udělat šumavský piknik v 1075 m n.m.. Také na terase máte přístup k internetovému připojení.

+420 388 435 044

recepce@hotelrankl.cz

Hotel Rankl

Hotel Rankl
Jakšovi - Rankl s.r.o.
Horská Kvilda 18
CZ - 384 93 Kvilda
IČO: 07579101
DIČ: CZ07579101

Telefon: +420 388 435 044
E-mail: recepce@hotelrankl.cz

Napište nám

 Captcha

Newsletter

 Captcha

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti Jakšovi - Rankl spol. s r.o.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE.