"Ideální prostředí pro Vaši firemní akci"

Firemní akce

Hledáte ideální prostředí pro Vaši firemní akci? Na jednom místě Vám nabídneme kompletní hotelové služby pro uspořádání školení, semináře, teambuildingu nebo jiné události.

Ubytování

Hotel Rankl nabízí komfortní ubytování ve 24 pokojích s celkovou kapacitou 65 lůžek. Čtyři typy pokojů jsou rozděleny podle velikosti a vybavení. Vybírat můžete z komfortních dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí či oddělenými lůžky až po velkoprostorový apartmán s kuchyňskou linkou, vanou či obývacím pokojem. Každý pokoj v našem hotelu je vybaven lednicí, TV se satelitním připojením, WIFI, trezorem, samostatným WC se sprchou, osuškami, základními hygienickými potřebami a v neposlední řadě i krásným výhledem.

Salonek

Typicky šumavský salonek s nepřehlédnutelnými kachlovými kamny nabízí ideální zázemí pro skupinové akce. Kromě standardního technického vybavení v podobě velkoplošné LCD TV, flipchartu a kapacitou 26 míst na sezení dále umožňuje soukromí a prostor pro standardní catering skupinových akcí.

Restaurace

Hotelová restaurace s kapacitou 64 míst nabízí výjimečnou atmosféru a moderní pojetí české kuchyně. Zakládáme si na vybraných a vždy čerstvých surovinách od dlouholetých a lokálních dodavatelů. V našem menu naleznete klasickou i moderní českou kuchyni. Vytříbenou nabídku chutí vždy poctivě hlídá a připravuje náš kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Marcela Ondera. Nabídku uzavírají vína převážně z českých a moravských vinic, točené plzeňské pivo nebo naše pramenitá voda Ranklovka.

Snídaně

Obzvláště na horách platí, že pořádná snídaně je základem rozjezdu každého dne. Na snídaně u nás budete rádi vzpomínat. Vybíráme to nejlepší od lokálních dodavatelů počínaje pečivem, přes uzeniny až po sezónní čerstvé ovoce a zeleninu. K naší výborné kávě, která vždy provoní celou restauraci, si můžete dát domácí moučník nebo zdravou snídani v podobě pestré nabídky cereálií a zdravé výživy.

Relax

Pro Vaši firemní či jinou skupinovou akci je k dispozici sauna, výběr z několika druhů klasických masáží či zabezpečený prostor pro úschovu kol nebo lyží. Chcete-li strávit Váš skupinový pobyt aktivně, můžete využít naší půjčovny sportovního vybavení. V zimním měsících běžky značky SALOMON, v letních pak moderní eletrokola značky TREK.

+420 388 435 044

recepce@hotelrankl.cz

Hotel Rankl

Hotel Rankl
Jakšovi - Rankl s.r.o.
Horská Kvilda 18
CZ - 384 93 Kvilda
IČO: 07579101
DIČ: CZ07579101

Telefon: +420 388 435 044
E-mail: recepce@hotelrankl.cz

Napište nám

 Captcha

Newsletter

 Captcha

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti Jakšovi - Rankl spol. s r.o.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE.