Hlavní navigace


Obsah

Aktuálně

akční nabídka

AKCE PODZIM 2018

Termín akce: 30.9. - 26.10.2019.

1.VARIANTA 3.200,-Kč

- lze uplatnit neděle až pátek

- pro 2 osoby na 3 dny (2noci)

- polopenze (výběr ze 3 jídel)

- 1 hodina sauny

- 1 láhev vína

- dítě do 3. let zdarma

- dítě 3 – 12 let – cena = 350,-Kč/noc včetně polopenze

2.VARIANTA 2 + 1 NOC ZDARMA

- při objednání 2 nocí obdržíte od nás třetí noc ZDARMA

- ceny dle platného ceníku

- snídaně

Do objednávky napište o jakou variantu máte zájem.

O restauraci

Vyhlášená kuchyně

Přes den chutná a vydatná hotová jídla formou samoobsluhy, večer vás ochotně obslouží personál s nabídkou minutkového menu. Ne náhodou byla naše restaurace zařazena deníkem MF Dnes mezi 50 doporučeníhodných v  republice, které vaří českou domácí kuchyni.


Denní menu (do 18 hodin)

Provoz hotelové restaurace

Od 11.00 do 18.00 hod. funguje restaurace formou samoobsluhy. Každý den je na výběr z cca 15 jídel. V nabídce jsou také speciality z našeho grilu a udírny nebo čerstvé zákusky z místní pekárny .

Od 18.00 do 21:30 hodin je restaurace s obsluhou dle jídelního lístku, který každý den doplňujeme o sezonní speciality či oblíbenou českou klasiku.


Kapacita restaurace je 90 míst k sezení. Občerstvit se můžete i v útulném loveckém salonku s kachlovými kamny. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 70-ti místy.

  • Po předchozí domluvě zajistíme oslavy výročí, firemní večírky, rauty, apod.

Webkamera

Aktuální pohled z webkamery umístěné na našem hotelu (obnovován každých 10 minut) můžete vidět zde

Dárkové poukazy - dárek, který potěší!

Na požádání Vám rádi vystavíme dárkový poukaz na pobyt v hotelu Rankl, stačí sdělit do rezervačního formuláře, zda má být na konkrétní termín, nebo na určitou částku, kterou pak obdarovaný využije v rámci vlastní pozdější rezervace. Potřebné údaje nám sdělte v okénku "Napište nám" u formuláře pro objednávky zde.


Využijte své zaměstnanecké benefity!

Přispívá Vám zaměstnavatel na dovolenou, například z FKSP? Na požádání zajistíme fakturaci určené částky z úhrady pobytu Vašemu zaměstnavateli. Dále spolupracujeme se společností Benefit Plus, v jejímž elektronickém systému lze také úhradu pobytu objednat.

↑ nahoru