Výdejní okénko stále otevřeno!

Vážení hosté, hotelový provoz je dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020 uzavřen minimálně do 3. 11. 2020. Stále je v provozu výdejní okénko směrem na terasu s nabídkou jídel a teplých i studených nápojů. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu!

Rezervace -

Hotel Rankl - Na křižovatce dávných cest -

Malebná cesta lemovaná dřevěnými roubenými domy rozesetými po kopcích a stráních se šplhá do nejvyšších míst panenské Šumavy do Horské Kvildy, 1075 m n.m., kde najdete náš hotel Rankl. V lůně Národního parku Šumava se v okolí Horské Kvildy rozbíhají turistické stezky, lyžařské stopy i cyklostezky. Naleznete u nás odpočinek pro soukromé pobyty i klid pro firemní akce. Na jaře Vás nadchnou rozkvetlé louky, v létě a na podzim vůně lesa a v zimě čistoskvoucí sníh. Smysly pohladí zurčení Hamerského potoka, božský klid a voňavý vzduch.

Aktuální počasí

Počasí Horská Kvilda - Slunečno.cz
WebCam

Horská Kvilda živě

Pravá šumavská kuchyně v Hotelu Rankl -

Naše restaurace je navržena v typickém šumavském stylu a je vyhlášena pro svoji pestrost nabídky a klasické pojetí české kuchyně. V obědový čas zde panuje samoobslužný provoz formou typicky horského bufetu, který s oblibou využívají krom hotelových hostů i výletníci. Naši kuchaři Vám připraví jídlo přímo před očima a Vašim největším zdržením bude výběr jídla z naší široké nabídky. Ve večerní nabídce naleznete klasickou i moderní českou kuchyni.

Apartmány

Větší pokoj

Střední pokoj

Menší pokoj

Nabídka zvýhodněných podzimních pobytů -

V termínech 14. 10. - 22. 10 a 1. 11. - 16. 11. 2020 nabízíme 10% slevu z ceny ubytování na všechny typy pokojů a apartmánů. Délka pobytu není limitována. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Zvěřinový víkend 23. - 25. 10. 2020 -

Lesy na Šumavě jsou bohaté nejen na houby a lesní ovoce, ale i na zvěř. Zvěřinové maso má jemnou strukturu, osobitou chuť a vůni a je v porovnání s masem z domácích chovů jedinečné vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuků. Říjnový víkend se ponese v duchu zvěřinových specialit.

Na večerní jídelníček chystáme:

  • Zvěřinový vývar se zeleninou a nudlemi
  • Zvěřinovou paštiku
  • Kančí burger s brusinkami
  • Konfitovaného bažanta se slaninou a kapustovo bramborovou kaší
  • Jelení kýtu na smetaně
  • Kančí Stroganoff s rýží

 

Halloween na Ranklu 31. 10. 2020 -

V předvečer svátku Všech svatých se i u nás začnou prolínat světy živých a mrtvých. Budeme vycházet z tradice Halloweenu a chystáme dlabání dýní pro děti a halloweenský lampiónový průvod. Večerní menu dostane také strašidelný nádech. Kdo se rád trošku bojí, nesmí chybět.

Nová půjčovna horských elektrokol a běžek přímo v hotelu Rankl -

Nová půjčovna horských elektrokol a běžek přímo v hotelu Rankl

Přijeli jste do našeho hotelu bez výbavy a přitom máte chuť podniknout výlet do okolí? Hotelovým hostům nabízíme k zapůjčení v zimních měsících vybavení na běžky značky Salomon a v letních měsících nejnovější horská elektrokola značky Trek.
Pro ty nejmenší cestovatele máme v nabídce špičkový sportovní kočárek Thule Chariot.

Půjčovné elektrokola na den již od 590 Kč.

Půjčovné běžek na den již od 150 Kč.

Dárkový poukaz -

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem na pobyt v Hotelu Rankl. Darujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě s originálním vzkazem či oslovením.

Pro objednání dárkového poukazu kontaktujte hotelovou recepci.

+420 388 435 044

recepce@hotelrankl.cz

Hotel Rankl

Hotel Rankl
Jakšovi - Rankl s.r.o.
Horská Kvilda 18
CZ - 384 93 Kvilda
IČO: 07579101
DIČ: CZ07579101

Telefon: +420 388 435 044
E-mail: recepce@hotelrankl.cz

Napište nám

 Captcha

Newsletter

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti Jakšovi - Rankl spol. s r.o.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE.