Hlavní navigace


Obsah

Aktuálně

akční nabídka


Akce 2+1 na leden 2019

Objednejte si 2 noci a třetí noc obdržíte zdarma.

Pro využití této akce uveďte do objednávky Akce 2+1

Akce platí mimo víkend,

ve dnech neděle - pátek.

Pouze pro nové objednávky

O restauraci

Vyhlášená kuchyně

Přes den chutná a vydatná hotová jídla formou samoobsluhy, večer vás ochotně obslouží personál s nabídkou minutkového menu. Ne náhodou byla naše restaurace zařazena deníkem MF Dnes mezi 50 doporučeníhodných v  republice, které vaří českou domácí kuchyni.


Denní menu (do 18 hodin)

Provoz hotelové restaurace

Od 11.00 do 18.00 hod. funguje restaurace formou samoobsluhy. Každý den je na výběr z cca 15 jídel. V nabídce jsou také speciality z našeho grilu a udírny nebo čerstvé zákusky z místní pekárny .

Od 18.00 do 21:30 hodin je restaurace s obsluhou dle jídelního lístku, který každý den doplňujeme o sezonní speciality či oblíbenou českou klasiku.


Kapacita restaurace je 90 míst k sezení. Občerstvit se můžete i v útulném loveckém salonku s kachlovými kamny. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 70-ti místy.

  • Po předchozí domluvě zajistíme oslavy výročí, firemní večírky, rauty, apod.

Webkamera

Aktuální pohled z webkamery umístěné na našem hotelu (obnovován každých 10 minut) můžete vidět zde

Dárkové poukazy - dárek, který potěší!

Na požádání Vám rádi vystavíme dárkový poukaz na pobyt v hotelu Rankl, stačí sdělit do rezervačního formuláře, zda má být na konkrétní termín, nebo na určitou částku, kterou pak obdarovaný využije v rámci vlastní pozdější rezervace. Potřebné údaje nám sdělte v okénku "Napište nám" u formuláře pro objednávky zde.


Využijte své zaměstnanecké benefity!

Přispívá Vám zaměstnavatel na dovolenou, například z FKSP? Na požádání zajistíme fakturaci určené částky z úhrady pobytu Vašemu zaměstnavateli.

↑ nahoru